درباره ما :)

تاحالا شده که خسته بشید از گشتن مداوم پاساژ ها و مغازه ها برای پیدا کردن لباس خاصی، وقتش رو نداشته باشید و بخواهید که تو کمترین زمان ممکن یه لباس خوب بخرید؟ یا اینکه فروشنده پوشاک باشید و بخواهید به قشر گسترده ای از خریدارا محصولاتتونو معرفی کنید؟ بوتیک جستجو و فروش لباس رو برای شما تو دنیای شلوغ و پرتنوع امروزی که زمان بسیار باارزشه خیلی راحت کرده.
به عنوان خریدار کار با سایت بوتیک الزاما به این معنی نیست که حتما لباستون رو آنلاین خریداری میکنید! شما فیلترهایی نظیر بازه قیمت و رنگ محصول رو در جستجوتون اعمال میکنید و بین صدها و هزاران فروشنده و محصول جستجو می کنید و ما محصولات و فروشنده هایی که دنبالشونید رو به شما نشون میدیم. شما به اطلاعات فروشنده دسترسی پیدا میکنید و میتونید باهاشون تماس بگیرید براتون بفرستن یا اینکه حضوری برید و محصول مورد نطرتون رو خریداری کنید. مزیتی که این روش داره اینه که از اتلاف وقتتون جلوگیری میکنه و در عوض دایره ی جستجوی گسترده ای دارید.
به عنوان فروشنده هم ما ویترینی آنلاین با بازدید روزانه بالای 30 هزار نفر در اختیارشون قرار میدیم. با گسترش اینترنت و فروش اینترنتی، برای هر نوع کسب و کاری این نیاز حس میشود که به سمت آنلاین شدن پیش بره، به همین دلیل فروشندگان لباس نیز از این جریان رو به جلو پیشرفت فناوری استثنا نیستند و باید به فکر ورود به تبلیغات و فروش آنلاین باشند. به همین منظور بوتیک برای این دسته از افراد بستری را فراهم آورده که بتونند محصولات خودشون رو به خریداران سراسر ایران معرفی کنند و رقابتی سالم بر مبنای کیفیت و قیمت با همکارانشون داشته باشند.

بوتیک محصول شرکت دانش بنیان " آوای شاهکار تجارت آریا " ، فعالیت خودش رو از سال 94 با پذیرفته شدن در دور سوم شتابدهنده آواتک، با سه نفر شروع کرد. هدف سادگی در پیدا کردن لباس دلخواه بود تا در کمترین زمان بتونید استایل متفاوت خودتون رو بسازید. با حمایت خریداران و فروشنده ها و بازخوردهایی که به ما دادید همیشه تمام تلاشمون این بوده که محصولمون رو بهبود بدیم و برای شما تجربه ای خوب از خرید و فروش بسازیم. ما همچنان در حال تلاشیم که روز به روز بهتر بشیم. پس نظرات با ارزشتون رو از ما دریغ نکنید.میدونیم که بی نقص نیستیم. این تیم مشتاقانه منتظر هر پیشنهادی از شماست که بتونه تجربه کار با بوتیک رو براتون جذابتر بکنه.

مهرشاد موسی خانی
مهرشاد موسی خانی
Co-Founder | Managing Director
نیما ساعدی
نیما ساعدی
Co-Founder | UI/UX Designer
سامان احمدی
سامان احمدی
Co-Founder | Technical Director
نگار میررسولی
نگار میررسولی
Product Designer
حنانه جعفری
حنانه جعفری
Customer Support
مریم اسدی
مریم اسدی
Customer Relation Expert
کوروش حیدری
کوروش حیدری
Sales Manager